Marka

Nasz MaxMag, czyli maksimum treści o rolnictwie – w jednym magazynie!

06 lip 2021

​​​Czy jesteś przygotowany do kolejnego, najlepszego sezonu? O tym, jak już teraz zwiększyć szanse na idealne zasiewy i zbiory, dowiecie się z najnowszego wydania naszego magazynu MaxMag wiosna 2021! To jeszcze nie wszystko!

W następnym wydaniu magazynu znajdziemy:

  • przegląd jesienny maszyn,
  • części Reman/Precision Farming,
  • control room,
  • zoom – porównanie wybranej oryginalnej części CIH z zamiennikiem,
  • kolejne promowane części z zakresu zdrowia i bezpieczeństwa.

To już wiosna, a Twoje maszyny wymagają gruntownego przeglądu i modernizacji przed sezonem. Nie daj się zaskoczyć, przygotuj swoje narzędzia już dziś i zminimalizuj ryzyko nieoczekiwanych przestojów podczas pracy. Jak to zrobić?

Jak czytamy w najnowszym wydaniu MaxMag: Możemy Ci pomóc dzięki najwyższej jakości częściom i serwisowi. Ty możesz się skupić na swoim gospodarstwie, a my będzie utrzymywać Twoje maszyny w najlepszym możliwym stanie. Po prostu daj nam znać, co możemy dla Ciebie zrobić. Pamiętaj, że przestrzegając terminowego przeglądu swojej maszyny, zapewniasz sobie najlepsze wyniki przez cały sezon.

Aby Ci w tym pomóc, Case IH ciężko pracuje całym rokiem, dostarczając wysokiej jakości części, zapewniając profesjonalny serwis i wyjątkowe oferty, których potrzebujesz, aby wyciągnąć jeszcze więcej ze swoich maszyn.

Bądź na bieżąco i zapoznaj się z pozostałymi tematami, które nasi specjaliści analizują i opisują specjalnie dla Ciebie. Zdaj się na #redpower naszych profesjonalistów! Wejdź na https://maxmag.caseih.com/pl-pl/wiosna-2021/spis-tresci​ i dowiedz się więcej!