Marka

OKTOBERFEST 2020 Z MARKĄ CASE IH!

12 paź 2020

​Ten rok jest dla nas wszystkich wyjątkowy, jednak są sprawy i wydarzenia, które pozostają niezmienne. Jednym z nich jest coroczny Oktoberfest, na stałe wpisany w kalendarz wszystkich fanów marki Case IH. Tegoroczny festiwal świętujemy w wyjątkowej formule, nie zapominając o pamiątkowych kuflach Case IH dla klientów!

Spotkania z naszymi klientami, partnerami i przyjaciółmi podczas październikowego święta piwa to od lat realizowana tradycja marki. Tym razem marka Case IH wraz z Autoryzowaną Siecią Dealerów, postanowiły zaprosić wszystkich fanów do specjalnych, internetowych wydarzeń, które już wkrótce zostaną zapowiedziane w mediach społecznościowych naszych Dealerów. Mimo trudnej sytuacji na horyzoncie, optymistycznie patrzymy w przyszłość z nadzieją, że i tego roku uda nam się spotkać, dlatego zapraszamy do umawiania indywidualnych spotkań z Dealerami Case IH, na których gwarantujemy czas i przestrzeń tylko dla Was!

Tegoroczny Oktoberfest 2020 z marką Case IH odbędzie się w terminie 23-25 października 2020.

Aby dowiedzieć się więcej o eventach organizowanych w poszczególnych regionach, prosimy o kontakt z najbliższym autoryzowanym Dealerem marki Case IH - https://www.caseih.com/emea/pl-pl/dealer-locator.

 Życzymy zdrowia i dużo energii na zbliżający się festiwal!