Produkty

Odkryj możliwości Case IH Puma 150 Multicontroller™!

30 kwi 2021

Praca w polu to godziny spędzone w kabinie ciągnika. To właśnie tam znajduje się Twoje całodniowe centrum dowodzenia, z którego zarządzasz nie tylko aktualnymi zadaniami, ale także koordynujesz pozostałe. Zasługujesz na to co najlepsze – komfortowe warunki od świtu do zmierzchu. Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest nasza seria Puma, a także jej wygodna, przestronna kabina. Usiądź wygodnie i sprawdź, dlaczego już nigdy nie będziesz chciał jej opuszczać…

Rolnictwo potrzebuje mocy!

Coraz lepsze osiągi i niezawodność to cechy silników tworzonych przez FPT Industrial stosowanych w ciągnikach marki Case IH. Zadania w gospodarstwie są bardzo zróżnicowane i złożone ale nic nie jest niemożliwe przy zastosowaniu odpowiedniej technologii. Wszystkie modele Case IH Puma są wyposażone w jednostki 6-cylindtrowe o pojemności 6.7 litra, w których zastosowano technolgię Hi-eSCR2. To jest właśnie moc, której potrzebuje każde nowoczesne gospodarstwo.

Case IH - Maxxum
​​

Dzięki niej, możesz jeszcze więcej!

Najlepsze możliwe warunki jazdy w branży i szeroki wybór foteli, dopasowanych idealnie do Twoich potrzeb. To nie fanaberie! To komfort, którego potrzebujesz, żeby pracować wydajniej, a zadania realizować jeszcze efektywniej.

Co jeszcze wpływa na Twoją efektywność? Takie funkcje jak AccuTurn z fabrycznie instalowanym systemem HMC II, który zapisuje wszystkie sekwencje pracy wykonywanej przez maszynę. To pozwala je odtwarzać na kolejnych uwrociach i powstaje w pełni zautomatyzowany proces pracy. Zatem część obowiązków jest przejętych od operatora po to by ułatwić zadanie.


Case IH - Maxxum


Maksymalne efekty i minimalne zmęczenie podczas pracy to coś co potwierdzają zadowoleni użytkownicy tej serii. Jeśli połączymy to ze skróceniem czasu niezbędnego do zaznajomienia się z wyposażeniem ciągnika… maksymalizacja efektów pracy i minimalizacja kosztów, gwarantowane!

Aż 3 lata gwarancji fabrycznej, czego chcieć więcej!

Komfort to nie tylko narzędzia, którymi się posługujesz, ale także zaufanie do marki, którą wybierasz. My wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom i gwarantujemy ¬– aż 3 lata gwarancji producenta Safeguard.

Jest ona przedłużeniem gwarancji podstawowej (1 rok + 2 lata) w celu ochrony przed niespodziewanymi kosztami naprawy. Skorzystaj z naszego programu przedłużonej gwarancji i pracuj z pełnym spokojem.