Marka

Oktoberfest 2021 z marką case ih

22 paź 2021

​​​​Oktoberfest to nie tylko jeden z największych, folklorystycznych festynów na świecie, to nie tylko wielkie wydarzenie bawarskiej stolicy, to także tradycja, która na stałe wpisała się w kalendarz wydarzeń marki Case IH, a swoim kulturowym wydźwiękiem zachwyciła rolników także w Polsce.

W tym roku, za wielkie święto piwa, uznać możemy cały październik, a entuzjaści browarnictwa oraz wybitnych maszyn rolniczych, spotkają się w terminach wyznaczonych przez naszych autoryzowanych Dealerów z poszczególnych regionów. Aby poznać konkretną datę wydarzenia, organizowanego w określonej części Polski, zachęcamy do kontaktu z członkami sieci dealerskiej marki Case IH​.

Integracja, dobra zabawa, pogawędki o rolnictwie w luźnej atmosferze, degustacja piwa oraz prezentacja zapierających dech w piersiach maszyn i zaskakujących rozwiązań technologicznych. Z doświadczenia wiemy, że atmosfera jaką potrafią stworzyć nasi Dealerzy (w skład, której wchodzi wiele lokalnych wydarzeń) inspiruje każdego.

Producenci maszyn rolniczych z całej Polski, a nawet z całego świata, mogą uznać nasze podejście za nieszablonowe, a może i zbyt odważne. My jednak głęboko wierzymy, że nie ma nic cenniejszego niż prawdziwy, ludzki kontakt z naszymi Klientami, a przede wszystkim rolnikami, którzy za swoją ciężką pracę oraz trud włożony w dbałość o gospodarstwo każdego dnia, zasługują na chwilę wytchnienia. Korzystając z okazji, chcemy zapewnić Wam odrobinę dobrej zabawy, nie odbiegając jednak tematycznie od tego, co tak naprawdę kochacie!