Produkty

OTRZYMAJ DOFINANSOWANIE DO 60% NA PRASY MARKI CASE IH W RAMACH PROW I PRASUJ JAK MISTRZ W SEZONIE 2023!

24 maj 2023

Nowa prasa marki Case IH dostępna od ręki na sezon 2023 z dofinansowaniem do 60%? Jeżeli już przecieracie oczy ze zdziwienia, zapewniamy Was – to wcale nie żart. Już 5 czerwca rusza bowiem nabór wniosków do programu PROW – „Modernizacja gospodarstw rolnych”, który swoim zakresem obejmuje m.in. zakup nowych maszyn.

Zainteresowani? Taka szansa może się już nie powtórzyć!MAŁY WNIOSEK DLA ROLNIKA, WIELKI ROZWÓJ DLA GOSPODARSTWA
Od 5 czerwca do 5 lipca 2023 roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie prowadziła nabór wniosków w ramach Poddziałania 4.1 Wsparcie inwestycji w gospodarstwach rolnych, typ operacji: „Modernizacja gospodarstw rolnych” PROW 2014-2020.

W ramach programu, rolnicy mogą otrzymać aż do 250 tys. zł na zakup maszyn w całym PROW 2014-2020, a poziom dofinansowania wynosi do 60% kosztów kwalifikowalnych w formie refundacji części danej inwestycji w przypadku młodych rolników i tych, którzy składają wnioski wspólnie oraz do 50% kosztów kwalifikowalnych w przypadku pozostałych wnioskodawców.

 


TERAZ ALBO NIGDY!
To prawdopodobnie ostatni taki, bardzo popularny dotychczas wśród rolników, nabór wniosków na „Modernizację gospodarstw rolnych” w obszarze D, w którym można realizować inwestycje związane m.in. z zakupem nowych maszyn i urządzeń rolniczych. To idealna, a możliwe, że także niepowtarzalna, okazja, aby nabyć jeden z modeli pras marki Case IH gwarantujących doskonałe osiągi, bezkonkurencyjną jakość, a co najważniejsze szybko i skutecznie formowane bele – jeszcze przed tegorocznymi żniwami!

Ważne: Nie musisz czekać na decyzję ARiMR w sprawie przyznania dofinansowania – prasę możesz nabyć już po jednym dniu od złożenia wniosku.

RYZYKO? BIERZEMY JE NA SIEBIE!
A co w przypadku, gdy dofinansowanie na maszynę nie zostanie Ci przyznane? Całe ryzyko weźmiemy wtedy na siebie, a co więcej, dostosujemy się do Twoich preferencji:

    a) odkupując od Ciebie prasę,

    b) rozkładając kwotę nieotrzymanego dofinansowania na raty 0% na okres roku, dzięki czemu zatrzymasz prasę, a koszty jej nabycia zostaną rozłożone w czasie.


NIEMOŻLIWE? A JEDNAK!
Brzmi coraz bardziej niewiarygodnie? Nasza oferta nie wzięła się jednak znikąd, a wręcz przeciwnie. Została ona podyktowana aktualną – nie zawsze korzystną dla rolników – sytuacją na rynku i wyzwaniami, jakie wciąż stawiają przed przedsiębiorcami pojawiające się w otoczeniu zmiany. Z tego właśnie względu, oprócz ograniczenia ryzyka związanego z odrzuceniem wniosku o dofinansowanie na prasę, dodatkowo oferujemy także finansowanie fabryczne CNH Industrial Capital 0% na okres dwóch lat w ramach kwoty pozostałej do uregulowania po odjęciu dopłaty od rządu.

FORMALNOŚCI – ZROBIĄ SIĘ „SAME”
Jeżeli już na samą myśl o wszystkich formalnościach związanych z ubieganiem się o dofinansowanie, na ciele pojawiają Ci się ciarki – nic się nie martw. Przez proces ubiegania się o udział w programie „Modernizacja gospodarstw rolnych” przeprowadzą Cię autoryzowani dealerzy marki Case IH, którzy krok po kroku wyjaśnią kolejne etapy działań i pomogą skompletować wymaganą dokumentację. Formalności nie są już problemem, po prostu wybierz idealną dla Ciebie prasę marki Case IH i pozwól się wyręczyć!

Zapraszamy do kontaktu z autoryzowanymi dealerami marki Case IH! Więcej informacji na stronie.