Produkty

PODSUMOWANIE TARGÓW AGROTECH 2023 Z UDZIAŁEM MARKI CASE IH – TRZY DNI PEŁNE NIESAMOWITYCH EMOCJI

30 mar 2023

​​​​​​​
Szereg nowości produktowych, prezentacja technologii, jakich jeszcze świat nie widział, powrót do przeszłości i w końcu przyciągające uwagę atrakcje na scenie głównej. Jednym słowem emocje na stoisku marki Case IH podczas XXVIII Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech sięgnęły zenitu! Zapraszamy na krótkie podsumowanie minionego wydarzenia, które już na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez branżowych.

​​​​​​​
SKRADLIŚMY CAŁE SHOW

Jak to mówią, królowa może być tylko jedna. Nie inaczej było też podczas weekendu 17-19 marca w Kielcach podczas 28. edycji największych w Polsce targów techniki rolniczej organizowanych w halach wystawienniczych, w trakcie których to właśnie marka Case IH zdecydowanie skradła całe show. Już niemalże od samego wejścia do hali głównej Targów Kielce w oddali widać było czerwone barwy #redpower. Wśród gwaru tłumu przebijały się natomiast dźwięki dochodzące wprost ze sceny głównej Case IH, na której to Ireneusz Bieleninik – znany polski konferansjer powiązany z marką Case IH od wielu lat – zajmował wszystkich odwiedzających niebanalnymi atrakcjami, konkursami i ciekawostkami na temat nowości produktowych.

 


NAJWIĘKSZE KOLEJKI? DO NAJLEPSZYCH MASZYN!

Atrakcja, która podbiła serca odwiedzających? Absolutnie nie jesteśmy w stanie wskazać jednej. Chociaż bez dwóch zdań największe wrażenie na wszystkich zrobiła premiera najmocniejszej i najpotężniejszej PUMY 260 CVXDRIVE AFS CONNECT, podobnie długie kolejki ustawiały się także do naszego nowego FARMALLA SERII A wyposażonego w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, a także do klasycznego Farmalla, który na targach pojawił się z okazji 100 lat tego modelu na świecie. Tłumnie odwiedzaliście także Connect Room, w którym prezentowaliśmy rozwiązania marki Case IH umożliwiające zoptymalizowaną zdalną obsługę klienta na najwyższym poziomie.

 


 


NIE BYŁO NUDY

Chociaż głównym celem wszystkich odwiedzających było poznanie technologii Case IH z bliska, a także rozmowa z naszymi specjalistami produktowymi na temat funkcjonalności prezentowanych ciągników – nasze atrakcje na tym się nie kończyły! Do dyspozycji wszystkich gości był także Case IH Cafe z pyszną kawą oraz symulator MotoGP, czyli namiastka sportowych emocji – dostępnych na wyciągnięcie ręki dla każdego, niezależnie od wieku. Co więcej, każdy kto zdecydował się na zakup ciągnika dużej mocy podczas targów, otrzymał skuter Aprilia SR GT 125 za – uwaga – symboliczną złotówkę! Jeśli nie mogłeś być z nami podczas Agrotech 2023, pamiętaj, że oferta trwa do 17 kwietnia!

 


WRÓCILIŚMY ZE ZŁOTEM

Niekwestionowaną wisienką na torcie okazał się natomiast werdykt jury w konkursie targów. Z dumą informujemy, że marka Case IH uhonorowana została Złotym Medalem Agrotech 2023 za nowy ciągnik Case IH Puma 260 CVXDRIVE AFS CONNECT oraz nagrodą Top Design za elegancję i kompleksowy styl wystąpienia targowego, a także wyróżnieniem za alternatywne rozwiązanie do odchwaszczania AGXTEND XPower XPU.

 

Chociaż nie będzie łatwo przebić atrakcji z tego roku – już dziś zapraszamy na kolejną edycję targów Agrotech z udziałem marki Case IH. Obiecujemy jeszcze więcej emocji i niesamowitych rozwiązań na miarę rolnictwa przyszłości!