Marka

PRE-SEASON CHECK – NOWY WYMIAR PRZEGLĄDÓW PRZEDSEZONOWYCH CASE IH

10 cze 2022

​Aby pracować efektywnie i szybko, bez względu na rodzaj pracy, Twoje maszyny muszą być zadbane i dobrze przygotowane. Upewnij się, że wszystkie elementy Twojej maszyny nadal są w optymalnym stanie, skorzystaj z Pre-Season Check – bo kiedy jak nie teraz!

Program Pre-Season Check od początku funkcjonowania budził ogromne zainteresowanie rolników, a przede wszystkim przynosił im wiele korzyści, takich jak pewność na długie miesiące pracy czy maksymalna redukcja stresu podczas zbiorów. Do tej pory na polskim rynku była to jednak głównie lokalna inicjatywa, obejmująca tylko niektóre maszyny spełniające określone warunki. Z wielką dumą ogłaszamy, że Case IH rozszerza gamę usług o szeroko zakrojony program przeglądów przedsezonowych Case IH Pre-Season Check! Od tego roku program ten będzie miał zasięg europejski i będzie obejmował większą liczbę produktów, a także więcej wizyt u Klientów.

WSPARCIE CASE IH ZAWSZE I WSZĘDZIE – SEZON PO SEZONIE
Czas zbiorów to dla rolników najważniejsza pora roku, dlatego zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest silny partner, który zagwarantuje niezastąpione wsparcie. Zespół serwisowy Case IH zadba o to, aby Twoja maszyna działała bez zarzutu, dzięki czemu będziesz mógł skoncentrować się na tym, co naprawdę ważne: na zbiorach.

Program przeglądów Przedsezonowych Case IH Pre-Season Check gwarantuje Klientom pełne, nieodpłatne i profesjonalne przygotowanie ich maszyn do sezonu przez pierwsze trzy lata użytkowania. Wykwalifikowani specjaliści serwisu naszych dealerów sprawdzą nawet ponad 100 najistotniejszych punktów każdej z maszyn – zgodnie ze specjalnie opracowaną formułą – i dokonają niezbędnych napraw, jak również czynności profilaktycznych w celu uniknięcia wystąpienia usterek w trakcie sezonu.

Poniżej znajduje się lista maszyn objętych programem – wszystkie z nich, aby kwalifikować się do programu, muszą być zakupione po 1 stycznia 2021 roku:

  • Kombajny Axial Flow serii 250,
  • Kombajny Axial flow serii 150,
  • Hedery i adaptery do kukurydzy,
  • Ciągniki Steiger,
  • Ciągniki Quadtrac,
  • Ciągniki Magnum.


W najbliższej przyszłości planowane jest rozszerzenie listy o kolejne produkty o czym będziemy informowali na bieżąco!

TYLKO ZOBACZ JAKIE TO… KORZYSTNE!
Klienci biorący udział w programie Pre–Season Check nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat związanych z obsługą. Ponadto wszystkie koszty ewentualnych napraw pokrywane są przez Case IH (zgodnie z warunkami i procedurami gwarancji podstawowej lub rozszerzonej). Sam rolnik zyskuje maksymalizację dostępności i wydajności maszyny w ciągu pierwszych trzech lat – jest więc ona w najlepszym możliwym stanie przed krytycznym okresem użytkowania. Nasz ponad 80-punktowy przegląd diagnostyczny wykonywany przez zespół wyspecjalizowanych techników Case IH, to gwarancja dla każdej maszyny i jej niezawodnej pracy podczas zbiorów. Ponadto każdy nasz Klient może również liczyć na najwyższej jakości części zamienne zaprojektowane tak, aby idealnie współgrać z każdą maszyną Case IH, przy jednoczesnym spełnianiu rygorystycznych wytycznych dotyczących jakości – przetestowane do granic możliwości, oferując niezawodność i trwałość przez cały sezon.


YouTube Video - Case IH Pre Season Check