Marka

Przekonaj się, że tajemnica sukcesu tkwi w rotorze – spotkanie w warunkach polowych z marką Case IH

16 lis 2021

Gotowi na odrobinę emocji z rolniczego świata? Już w listopadzie odbędzie się jedno z cyklu 6 spotkań z klientami, podczas których przedstawiamy możliwości naszych najnowszych maszyn w warunkach polowych. Tym razem wraz z autoryzowanym Dealerem marki Case IH – Firmą Kisiel, prezentujemy naszego mistrza zbiorów!

Najlepszy rotor na świecie nie istn…

Wszelkie wątpliwości zamieniamy w możliwości! Mamy prawdopodobnie najlepszy rotor na świecie i udowodnimy to już w listopadzie w gospodarstwie jednego z klientów marki Case IH w województwie Lubelskim. Bezkonkurencyjną wydajność zaprezentujemy na przykładzie kombajnu Axial-Flow® 8250 wyposażonego w 12 rzędowy heder oraz innowacyjny rotor Small Tube – serce każdej maszyny z serii Axial-Flow®. To technologia, z której jesteśmy naprawdę dumni, a także nowa konfiguracja cepów zwiększająca przepustowość systemu omłotu i separacji, redukcję strat i zmniejszenie wrażliwości układu omłotu na zmieniające się warunki pracy.

A co by tak jeszcze było mało

Udowodnimy, że to heder jest kluczem do osiągnięcia wysokiej wydajności kombajnu. Zespoły żniwne do zbioru kukurydzy marki Case IH to niezwykle skuteczny zbiór zarówno kukurydzy normalnie rosnącej, jak i wyległej – a co za tym idzie, ograniczenie strat do minimum. Bez dwóch zdań, będzie co podziwiać!

Ponadto, prace na polu wykonywane będą przez całą flotę marki Case IH, nie zabraknie także pokazów specjalnych i prezentacji nowego ciągnika z serii Optum AFS Connect™, nowej Pumy 240, a także Maxxum 125.

Do zobaczenia!

Już niebawem spotkamy się w miłej atmosferze okraszonej odrobiną emocji i niebywałymi wynikami! Przeżyjemy to razem i wspólnie skomentujmy to wydarzenie. Do zobaczenia!​​​