Produkty

Red Friday Night – tajemnicza akcja marki Case IH!

18 lis 2019

​Po raz kolejny zaskakujemy niekonwencjonalnym podejściem i przełamywaniem trendów obecnych w branży maszyn rolniczych. Tym razem przygotowaliśmy niezwykły, tajemniczy projekt digitalowy w ramach popularnego Święta Zakupów - Black Friday.

Największa wyprzedaż w roku! Tylko 9 godzin na zakupy!

Już 29 listopada 2019 zaskoczymy wyjątkowymi ofertami ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów i pras,  skrojonymi specjalnie na tę okazję. Nie zdradzamy szczegółów kampanii. Możemy zdradzić, że akcja ma potrwać 9 godzin – rozpocznie się w piątek o godzinie 15:00 i zakończy tego samego dnia o godzinie 24:00.

Na specjalnie utworzonej stronie internetowej www.redfridaynight.pl pojawił się już zegar, odliczający czas do rozpoczęcia akcji. Warto pozostać czujnym i śledzić nasze komunikaty na oficjanym fanpage'u i specjalnie utworzonym wydarzeniu Red Friday Night z Case IH na Facebooku! Po zakończeniu odliczania dowiecie się, co przygotowaliśmy specjalnie dla Was. Gwarantujemy nadzwyczajne promocje, które nie zawiodą nawet największych łowców. Zachęcamy do śledzenia strony www.redfridaynight.pl  oraz do dołączenia do naszego specjalnego wydarzenia Red Friday Night z Case IH na Facebooku!.

 

Dołącz do wydarzenia: Red Friday Night z Case IH

Obserwuj nas na:

Facebooku

Instagramie

Youtube