Produkty

SPOTKANIE AUTORYZOWANEGO DEALERA MARKI CASE IH FHU KISIEL ZE STUDENCKIM KOŁEM NAUKOWYM

22 lut 2023

​​​​​​​
Kilka tygodni temu w Niedrzwicy Dużej praktyka spotkała się z nauką! A to wszystko za sprawą wyjątkowego szkolenia przeprowadzonego przez autoryzowanego dealera marki Case IH FHU Kisiel dla Studenckiego Koła Naukowego Agronomów z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Jesteście ciekawi, czego dowiedzieli się studenci podczas spotkania? Zapraszamy do lektury!

​​​​​​​

BO NIC TAK NIE CZYNI MISTRZA JAK PRAKTYKA!

W poniedziałek 23 stycznia nasi przedstawiciele wybrali się w niecodzienną podróż, której celem było wsparcie rozwoju młodych naukowców z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Podczas spotkania zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania marki Case IH z zakresu kombajnów zbożowych Axial-Flow oraz rolnictwa precyzyjnego, a w szczególności rozwiązań telematycznych AFS Connect™. Studenci byli żywo zainteresowani nową technologią, zadawali wiele pytań, a nasi specjaliści – no bo kto, jak nie oni – mogli przekazać im najnowsze, branżowe i przede wszystkim praktyczne informacje.

 


PORZĄDNA DAWKA WIEDZY OD PROFESJONALISTÓW

Podczas szkolenia przedstawiciele Koła Naukowego poznali rozwiązania z zakresu wykorzystania systemów telematycznych w rolnictwie, ale także w obsłudze posprzedażowej. Z nieukrywaną dumą pokazaliśmy studentom, jak dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym każdego dnia wspieramy naszych Klientów przez diagnozowanie usterek czy aktualizowanie oprogramowania – całkowicie zdalnie. Wszystko w sposób analogiczny do napraw komputerów, aktualizacji systemów w smartfonach czy sposobu działania serwisu najbardziej zaawansowanych technicznie marek samochodów osobowych.

 


PRZYSZŁOŚĆ? JEST W ZAKRESIE NASZYCH KOMPETECJI

Przyszłość obsługi posprzedażowej? W Case IH dzieje się tu i teraz – a studenci z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie mogli doświadczyć jej osobiście. W końcu dzięki usługom zdalnym – już w przypadku ponad 1000 maszyn w Polsce – odchodzimy od serwisu reaktywnego, który reaguje w momencie wystąpienia usterki i zgłoszenia przez Klienta, a wchodzimy w erę serwisu proaktywnego z wyprzedzeniem zapobiegającemu przestojom. Dzięki analizie pracy dziesiątek tysięcy maszyn na świecie teraz nie tylko z ogromną dozą prawdopodobieństwa przewidujemy wiele zdarzeń i skutecznie im zapobiegamy, ale jesteśmy także w stanie dzielić się zdobytą przez lata wiedzą z przyszłymi specjalistami w dziedzinie rolnictwa.

Naszemu dealerowi dziękujemy za niezwykle merytoryczny wykład, a wszystkim studentom za obecność, zaangażowanie i naprawdę ciekawą dyskusję. Mamy także nadzieję, że praktyczne szkolenie przyczyniło się do samych sukcesów podczas minionej sesji egzaminacyjnej!