Marka

Unikalne targi online ogłoszone przez Case IH

25 mar 2021

Zamiast czekać na możliwość ponownego zorganizowania targów rolniczych, wiodący producent maszyn dla rolnictwa Case IH planuje na własną rękę, w formie online, wydarzenie, którego nie można przegapić. Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii online powstanie „Youniverse", czyli pierwsza cyfrowa wystawa maszyn rolniczych stworzona z myślą o Tobie, niezależnie od tego, czy jesteś rolnikiem, usługodawcą czy dealerem. To nie tylko kolejne wydarzenie w sieci na żywo czy wirtualny salon, bowiem ma to być w pełni wciągające doświadczenie multimedialne.

Poza prezentacją gamy Case IH „Youniverse" zapewni pokaźną dawkę informacji i opinii na temat kluczowych kwestii poruszanych w rolnictwie, wraz ze zmieniającymi się potrzebami w przemyśle spożywczym, agronomii, nowych technologiach i rozrywce. Prelegentów wybrano spośród europejskich przedstawicieli mediów branżowych, firm technologicznych oraz grupy CNH Industrial.

Case IH zamierza skupić swoją uwagę na ostatnich produktach, takich jak ciągniki Quadtrac AFS Connect i Puma CVXDrive czy kombajny Axial-Flow oraz prasa LB436 HD, które zostaną przedstawione w formie specjalnych prezentacji trójwymiarowych. Podczas targów nie zabraknie również innych kluczowych produktów z gamy Case IH, a uczestnicy będą mogli również poznać marki siostrzane firmy, gamę najnowocześniejszych technologii precyzyjnych AgXtend i układy napędowe spółki FPT Industrial.

Z platformy „Youniverse" będzie można korzystać na wszystkich komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, a wykorzystuje ona imponującą technologię prezentacji i dedykowaną aplikację, więc użytkownicy będą mogli „łączyć się" i rozwijać wspólne sieci. Będą mogli też nawiązać kontakt z dealerami i specjalistami oraz poznać ekspertów z branży i innych rolników. Cyfrowe targi odbędą się w dniach od 9 do 18 kwietnia 2021 r. Darmowa rejestracja na stronie youniverse.caseih.com.

„Youniverse to wspaniała koncepcja, która będzie obejmować bogatą gamę zawartości prezentowanej szerokiemu gronu publiczności, więc zachęcamy każdego, kto zajmuje się rolnictwem i szeroko rozumianą branżą rolniczą, do wzięcia udziału w tym wydarzeniu", mówi Ville Mansikkamäki, Vice President Case IH Europe. „W tych trudnych czasach jesteśmy w pełni zaangażowani w stały kontakt z naszymi klientami oraz partnerami. Bez wątpienia świadczy o tym właśnie nasza inwestycja w to wydarzenie, którego nie można przegapić".

***

Pakiet dla mediów dostępny jest pod następującym linkiem.


Pobierz PDF