Marka

Warsaw Jumping CSIO 4*

14 lip 2021

​​​​Po raz kolejny wspierany przez moc koni mechanicznych marki Case IH!

Warsaw Jumping CSIO 4*, to wydarzenie skierowane do wszystkich pasjonatów zawodów konnych. Nie mogło nas tam zabraknąć! Również w tym roku wesprzemy tę inicjatywę jako partner techniczny wydarzenia. Nasze maszyny wezmą udział w porządkowaniu toru, wymianie przeszkód, a także przygotowywaniu nawierzchni do kolejnych dyscyplin.

Ramię w ramię z najlepszymi!

Zawody Warsaw Jumping CSIO 4* zyskały miano jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń tego typu w Polsce. Tegoroczna pula nagród wynosi aż 1 800 000 złotych. W konkurencjach udział wezmą najważniejsi, europejscy zawodnicy w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Co roku na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec zbierają się wszyscy fani świata jeździeckiego.

Tradycją stało się już także coroczne wsparcie tej imprezy przez markę Case IH. To już kolejny rok razem i kolejne sportowe emocje, których nie możemy się doczekać!

Ty też możesz tam być!

Aby zasiąść na trybunach tegorocznych zawodów, nie musisz długo czekać! Warsaw Jumping CSIO 4* odbędzie się już w dniach 22-25.07.2021 w Warszawie. O szczegółach programu, a także możliwości zakupu biletów dowiesz się z oficjalnej strony wydarzenia: https://warsawjumping.com/pl/. Warto również śledzić nasze oficjalne strony na Facebooku i Instagramie, gdzie już niedługo odbędzie się konkurs, a w nim do wygrania wejściówki na Warsaw Jumping CSIO 4*!

Facebook: https://www.facebook.com/CaseIH.polska
Instagram: https://www.instagram.com/case_ih_pl/​

Spotkajmy się na Warsaw Jumping CSIO 4*! ​​