Marka

WIEDZA? TO NASZE PALIWO! SZKOLENIE Z SYSTEMÓW ROLNICTWA PRECYZYJNEGO AFS DLA SPECJALISTÓW Z SIECI DEALERSKIEJ CASE IH ZAKOŃCZONE!

28 wrz 2022

​​​Końcówka wakacji – dla zespołu specjalistów z sieci dealerskiej Case IH była naprawdę niezwykle produktywna! Od 30 sierpnia do 1 września brali oni udział w szkoleniu polowym z systemów precyzyjnego rolnictwa AFS​, które zorganizowane zostało wraz z Dealerem Agro-Rami. Szkolenie odbyło się w okolicach Pleszewa, a wielonarodowy zespół trenerów z Wielkiej Brytanii, Holandii, Ukrainy i Polski miał okazję szkolić uczestników m.in. w zakresie nowej generacji fabrycznego systemu prowadzenia maszyn rolniczych powiązanego z zaawansowaną telematyką AFS Connect.

 SZKOLIMY… NA POTĘGĘ!
Podczas trzech niezwykle intensywnych dni szkolenia specjaliści z naszej sieci dealerskiej mieli okazję przetestować w praktyce różne zaawansowane funkcje. Wśród nich znalazło się automatyczne uwrocie, system zarządzania narzędziem na uwrociu, zdalne wsparcie czy sygnały korekcyjne – włącznie z RTK. Oprócz tego omówiony został rozbudowany, bezpłatny dla Klientów marki portal internetowy my.CaseIH.com umożliwiający gromadzenie, analizę i obróbkę danych agronomicznych, śledzenie floty maszyn, przypisywanie maszyn czy kontakt z lokalnym przedstawicielem marki. Blisko 50 uczestników miało okazję wziąć udział nie tylko w szkoleniach teoretycznych i dyskusjach, ale także w polowych testach ciągników wyposażonych w różne systemy. Wśród nich znalazły się m.in.:


 


ROZWIĄZANIA NASZYCH PARTNERÓW? TESTUJEMY OSOBIŚCIE!
Uczestnicy szkolenia mieli również wyjątkową okazję do zapoznania się z ofertą firmy Raven w zakresie rolnictwa precyzyjnego. Marka Raven​, która w 2021 roku wzmocniła struktury CNH Industrial, zajmuje się systemami precyzyjnego rolnictwa już od 1978. Idące za tym bogate doświadczenie i szerokie portfolio wzbudziło duże zainteresowanie naszych specjalistów. Zaprezentowany został precyzyjny system sterowania narzędziem towarzyszącym za pomocą krojów tarczowych, który pozwala na bardzo wydajne prace polowe w specjalistycznych uprawach. Podczas spotkania nie zabrakło również możliwości przetestowania uniwersalnego systemu kontroli dawki RCM poprzez ISOBUS oraz automatyczny i wskaźnikowy system prowadzenia ciągnika.

NAPĘDZA NAS ROZWÓJ
Oprócz niezwykłej wiedzy trenerów, a także przedstawionych rozwiązań, uczestników szkolenia zachwyciły panujące okoliczności przyrody oraz okazja do merytorycznego spotkania „wśród swoich”. Naszą wiedzę poszerzamy zarówno dla Was, jak i dla siebie – by zawsze być o krok przed innymi. Już niebawem kolejne szkolenia – harmonogram mamy wypełniony po brzegi!