Marka

Case IH ma zaszczyt przedstawić nowego dealera! Witamy na pokładzie Agro Serwis DS!

02 sie 2021

​​​Rozwój dla Case IH to zdecydowanie za mało! My sięgamy wyżej, idziemy dalej, a w związku z tym do grona naszych dealerów z wielkim przytupem dołącza Agro-Serwis Dariusz Sobol! Kolejny już punkt na liście powodów, dlaczego, to właśnie Case IH jest najlepszym wyborem.

Ich znak rozpoznawczy to sukces, za którym stoją doskonałej jakości usługi rolnicze wykonywane maszynami żniwnymi i sieczkarniami oraz wynajem maszyn niezbędnych w każdym gospodarstwie. W Case IH dostarczamy Wam najlepsze rozwiązania z zakresu rolnictwa, a każda nowa współpraca, to możliwość zapewnienia jeszcze bardziej innowacyjnych produktów.

24 lata doświadczenia, a Oni wciąż idą po więcej

Kompleksowa obsługa maszyn i artykułów do hodowli krów takich jak systemy udojowe czy systemy schładzania mleka, to dla naszego nowego partnera temat znany od podszewki. Agro-Serwis DS tworzą jednak ludzie otwarci na świat, a przede wszystkim na potrzeby rolników. Kolejnym krokiem w rozwoju firmy był rok 2005, w którym to, do oferty sprzedażowej wprowadzone zostały ciągniki marki VALTRA, ładowarki teleskopowe MANITOU, maszyny PÖTTINGER oraz wozy paszowe ITALMIX. Kompetencje firmy sprawiły, że z sukcesem importują oni wszystkie maszyny do dziś; ponadto w ofercie znajdują się również produkty LEMKEN, HORSCH, HARDI oraz PICHON.

Nie tylko Podlasie

Od roku 2005 siedziba spółki znajduje się w Zambrowie w województwie podlaskim. To jednak, w żadnym stopniu nie ogranicza jej działalności do jednego regionu - czego dowodem jest (za​kończona w 2020 roku) współpraca z firmą CLAAS, za sprawą, której Agro-Serwis DS stał się dystrybutorem maszyn tej marki, nie tylko w województwie podlaskim, ale również w części województwa mazowieckiego. Otwarcie oddziałów w Przasnyszu oraz Siedlcach stało się już tylko formalnością, której celem, przede wszystkim, był jeszcze lepszy poziom obsługi klientów, a także zwiększenie dostępności serwisu oraz części zamiennych.

 


Case IH - za młodzi na sen, za starzy na błędy

W Case IH stawiamy na rozwój, ale przede wszystkim na jakość. Jesteśmy pewni każdej podejmowanej przez nas współpracy. Ponad 24-letnie doświadczenie właścicieli w branży, nienaganne opinie oraz posiadane kompetencje, sprawiły, że nie mamy wątpliwości co do poziomu usług oraz wartości jakie zapewni Agro-Serwis DS naszym klientom.

Tworzymy mocną sieć dealerską, której zaufali nasi klienci - i Ty zdaj się na najlepszych i rozpocznij z nami współpracę. My zapewnimy Ci najwyższą jakość.