Produkty

Najwyższej klasy technologia Case IH? Teraz możesz ją mieć w korzystnym pakiecie!

25 sie 2021

​​​​​Z czym to się je?

Specjalnie z myślą o Waszych RÓŻNYCH potrzebach, przygotowaliśmy dla Was trzy specjalne pakiety. Każdy pakiet, to odpowiedź na Wasze indywidualne potrzeby, które staramy się zaspakajać każdego dnia!​​

Poszczególne pakiety to inne wyposażenie, w zależności od modelu.

  • Selection, czyli pakiet startowy z wyposażeniem podstawowym. To opcja dla tych, którzy cenią sobie najwyższej klasy technologię w bazowym, ale nadal niezawodnym wydaniu.

    Dla ciągników Case IH Farmall A 55-75 lub Farmall C - pakiet Selection jest jedynym im dedykowanym.


  • Advanced, to przede wszystkim bogatsze wyposażenie oraz bardziej zaawansowane funkcje ciągnika. Ten wybór, będzie najlepszą opcją dla osób, które w rolnictwie szukają optymalnych rozwiązań.

    Ciągniki Luxxum oraz Maxxum dostępne są tylko w dwóch pakietach – Selection oraz Advanced.


  • Professional, czyli pakiet dla tych, którzy nie idą na kompromisy. To propozycja dostępna dla modeli ciągników z zaawansowanymi funkcjami automatycznego prowadzenia oraz opcja zapewniająca poczucie luksusu, pracy w warunkach na najwyższym poziomie – to bogatsze wyposażenia w standardzie, wnętrze maszyny oraz siedzenia wykonane z najlepszych materiałów, więcej świateł oraz światła obrysowe na masce.

    Modele Case IH Vestrum, Case IH Maxxum Multicontroller, Case IH Puma 185 – 240 oraz Case IH Optum występują we wszystkich trzech pakietach.


Dwie pieczenie na jednym ogniu

Nasze pakiety powstały z myślą o ułatwieniu Waszego procesu zamówień. Dzięki nim kupicie maszyny najlepszej jakości, z udoskonaleniami dokładnie dopasowanymi do Waszych potrzeb oraz możliwości finansowych. Jest to coś, co wyróżnia nas na tle konkurencji i daje Wam niezaprzeczalne korzyści. To również gwarancja oszczędności oraz mniejsza cena katalogowa zależna od modelu:

Pamiętajcie, że każdy pakiet jest inny w zależności od modelu maszyny – np. ciągnik Case IH Puma 200 w pakiecie Advanced, to jedyna opcja ze skórzanym fotelem kierowcy. Całość została stworzona na podstawie Waszych sugestii oraz doświadczeń jakie nam przekazujecie. W końcu każdego dnia chcemy stawać się dla Was coraz lepsi!

Wypełnij formularz jeśli jesteś zainteresowany pakietami wyposażenia. Nasz przedstawiciel Autoryzowanego Dealera skontaktuje się z Tobą, aby omówić szczegóły.