Marka

NOWA SERIA ŁADOWACZY CZOŁOWYCH CASE IH Z SERII „L” – DOSTĘPNA BEZPOŚREDNIO W SYSTEMIE „ONE STOP SHOPPING”!

20 kwi 2022

​​​​ONE STOP SHOPPING – KOMPLEKSOWE ZAKUPY DLA KONKRETNYCH POTRZEB
Każdy Klient może teraz zamówić ładowacz czołowy z nowej gamy za pośrednictwem systemu zamówień Case IH „ONE STOP SHOPPING”, podobnie jak inne produkty, takie jak ciągniki, kombajny, prasy i ładowarki teleskopowe. Składanie zamówień na ciągniki z ładowaczem czołowym jest więc identyczne jak w przypadku kombajnów z hederem. Zaprojektowane przez nas, nowe doświadczenie zakupowe pozwala zaoszczędzić czas, dodatkową złożoność i kłopoty podczas procesu sprzedaży, a wybór i zamawianie odpowiedniego ładowacza czołowego dopasowanego do ciągnika stało się jeszcze prostsze. Dobrze przemyślany system gwarantuje również kompatybilność ładowacza czołowego i wybranych narzędzi z wybranym modelem ciągnika, a także eliminuje możliwość wszelkich błędów.

W celu zmaksymalizowania komfortu Klientów, zestaw gotowego ładowacza zostaje zamontowany w trakcie budowy ciągnika w fabryce, natomiast ładowacz czołowy i wybrane narzędzia zostają wysłane do dealera w celu montażu typu plug and play.

MAKSYMALNA PRECYZJA I WYJĄTKOWA PROSTOTA OBSŁUGI
Do podłączenia i odłączenia ładowaczy czołowych Case IH potrzebne jest wykonanie zaledwie kilku prostych kroków przy jednorazowym wyjściu z kabiny. Możliwe jest to dzięki systemowi automatycznego blokowania FITLOCK 2+ System®​, który zapewnia błyskawiczne sprzęganie i wysprzęganie ładowacza za pośrednictwem podwójnej blokady bezpieczeństwa. Ponadto wskaźnik statusu blokady jest bardzo dobrze widoczny z fotela operatora.

Ładowacze czołowe z gamy „L” zostały perfekcyjnie dopasowane do konstrukcji naszych ciągników, a położenie ich wsporników znajdują się bardzo blisko jego środka ciężkości. Dzięki temu ładowacze Case IH charakteryzują się wyjątkowym wysięgiem w celach rozładunkowych oraz dogodniejszym położeniem załadunku przyczepy lub mieszalnika. Każda seria ładowaczy czołowych wyposażona została również w dobrze widoczny wskaźnik położenia narzędzia na wszystkich wysokościach podnoszenia. Dzięki temu operator zawsze wie, jaki jest kąt ustawienia narzędzia względem podłoża.

Ponadto zastosowany system amortyzacji SHOCK ELIMINATOR wykorzystuje hydraulikę do pochłaniania wstrząsów odczuwanych podczas jazdy, manipulowania ciężkimi narzędziami czy w wyniku nagłego zatrzymania. Służy on m.in. do ochrony ciągnika przed uderzeniami, wstrząsami fizycznymi oraz drganiami. Naturalnie płynna jazda to również kolejny czynnik, który zwiększa komfort użytkownika.

3 SERIE – JEDNA NIEZAWODNA JAKOŚĆ
Nowe ładowacze czołowe Case IH „L” oferują opracowane przez nas trzy gamy i 27 modeli maszyn – wszystko po to, aby spełnić wszystkie potrzeby Klientów. Każdy ładowacz został perfekcyjnie zaprojektowany do użytku z różnymi modelami naszych ciągników, w celu przyspieszeniu i ułatwienia pracy.​

  • Gama T – do pracy z dużą wydajnością. Flagowa gama T składa się z 10 modeli klasy premium. To opcja z hydraulicznym samopoziomowaniem (HSL), przeznaczona do intensywnych prac przeładunkowych z ciągnikami o mocy od 60 do 300 KM. Oferuje ona wysoką specyfikację dla Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości i wydajności w połączeniu ciągnika z ładowaczem czołowym.
  • Gama U – wszechstronna i trwała. Seria U obejmująca 14 modeli jest idealna do codziennych zadań związanych z obsługą. Ładowacze te oferowane są w wersji z mechanicznym samopoziomowaniem (MSL) i bez samopoziomowania (NSL). Są to uniwersalne i wytrzymałe ładowacze dla ciągników o mocy od 50 do 220 KM.
  • Gama A – prosta i niezawodna. Gama A z 3 modelami to podstawowe ładowacze czołowe do ogólnych prac przeładunkowych, z trzema modelami dla ciągników o mocy od 50 do 140 KM. Oferowane są one wyłącznie w konfiguracji z mechanicznym samopoziomowaniem (MSL). Ładowacze czołowe serii A zaspokoją potrzeby Klientów poszukujących produktu funkcjonalnego, prostego, niezawodnego i ekonomicznego.

WSPARCIE W JEDNYM MIEJSCU
CNH Industrial After Market Solutions zapewnia takie samo wsparcie posprzedażowe zakupu ładowacza czołowego, jak w przypadku ciągnika. Niezmiennie, również w tym przypadku poświęcamy tyle samo uwagi serwisowi lub pytaniom technicznym, dostawie części i gwarancji, co innym produktom.