Marka

OKTOBERFEST 2022 Z MARKĄ CASE IH – NIECH TRADYCJI STANIE SIĘ ZADOŚĆ!

12 paź 2022

Coroczne święto browarnictwa Oktoberfest już na stałe wpisało się w kalendarz Dealerów oraz Klientów marki Case IH – także w Polsce. To wyjątkowe wydarzenie o charakterze integracyjnym, łączące dobrą zabawę z prezentacjami produktów i innowacyjnych rozwiązań.

O ROLNICTWIE PRZY PIWIE
Spotkania z naszymi Klientami oraz Partnerami podczas październikowego festiwalu piwa to od lat realizowana tradycja marki. Case IH wraz z autoryzowanymi Dealerami sieci zapraszają wszystkich entuzjastów browarnictwa, a także fanów najnowocześniejszych maszyn rolniczych na wyjątkowe eventy organizowane w różnych regionach Polski.

Podczas wydarzeń nie zabraknie okazji do inspirujących rozmów o rolnictwie, degustacji piwa, prezentacji naszych produktów i rozwiązań technologicznych, a także wielu lokalnych akcentów. Z doświadczenia wiemy, że nasi Dealerzy potrafią naprawdę wspaniale ugościć każdego!

SPOTKAJMY SIĘ NA WŁASNYCH ZASADACH!
Nieszablonowe podejście do kontaktu z Klientami marki, to nasza odpowiedź na Wasze potrzeby, ale także zwyczajna chęć poznania Was i Waszych potrzeb w niezobowiązującej atmosferze. Co roku chcemy zapewnić Wam odrobinę dobrej zabawy, nie odbiegając jednak tematycznie od tego, co tak naprawdę kochacie!

Aby poznać szczegóły oraz daty eventów organizowanych w poszczególnych regionach, prosimy o kontakt z najbliższym autoryzowanym Dealerem marki Case IH.