Marka

PAKIETY SAFEGUARD MARKI CASE IH

29 cze 2022

W Case IH wierzymy, że obsługa Klienta – tuż obok proponowanych przez nas produktów – ma kluczowe znaczenie dla przyszłości marki, a przede wszystkim dla użytkowników naszych maszyn. Strategia Case IH polega więc na zapewnianiu Klientom niepowtarzalnych i wyjątkowych wrażeń podczas korzystania z usług, które mają realny wpływ na działalność każdego rolnika. Z wielką dumą przedstawiamy jedną z nich – poznaj pakiet 3 LATA SAFEGUARD CONNECT™ dla produktów Case IH!

DLACZEGO SAFEGUARD CONNECT™?

Nadrzędnym celem tego rozwiązania jest sprawienie, aby produkty, które eksploatujesz każdego dnia, pracowały z maksymalną dostępną wydajnością, a wszelkie niezbędne ingerencje w maszynie miały jak najmniejszy wpływ na Twoją działalność. Ponadto dzięki dopasowaniu się do Twoich potrzeb i wykorzystaniu najnowszych technologii z zakresu łączności, koszt obsługi maszyny pozostaje na najbardziej konkurencyjnym poziomie na rynku.

 


TWÓJ OSOBISTY MENEDŻER SAFEGUARD CONNECT – WSPARCIE DEDYKOWANE WŁAŚNIE TOBIE

Osobisty menedżer SAFEGUARD CONNECT™ to osoba, z którą możesz się skontaktować, w celu uzyskania odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania związane z SAFEGUARD CONNECT™ i usługami dostępnymi w tym pakiecie. Niczym osobisty asystent, taki menedżer będzie Cię wspierał w korzystaniu z najnowszej technologii Case IH w celu obniżenia kosztów i poprawy wyników – czego chcieć więcej!

MYCASEIH.COM – JEDNO KONTO, TYLE MOŻLIWOŚCI

Po zakupie nowej maszyny, dealer Case IH pokaże Ci kilka czynności niezbędnych do utworzenia osobistego konta w MyCaseIH. Utworzenie wspomnianego konta jest potrzebne do akceptacji zasad i warunków korzystania z usług telematycznych, a także do uzyskania dostępu i skorzystania z korzyści płynących z różnorodnych informacji dotyczących Twoich produktów i marki Case IH. Wreszcie konto MyCaseIH.com umożliwi Ci dostęp do organizowanych przez nas wydarzeń i eventów.

SZKOLENIE DLA OPERATORÓW? MAMY TO W PAKIECIE!

Ciągniki rolnicze i kombajny zbożowe to złożone maszyny wyposażone w liczne funkcje, których celem jest ułatwienie eksploatacji i wzrost wydajności. W Case IH zdajemy sobie jednak sprawę, że przyczyną niezadowolenia Klientów może być niemożność korzystania z zaawansowanych, a nawet podstawowych funkcji ciągnika.
Dlatego zespół Case IH wraz z dealerami zdecydował, że wszyscy Klienci, którzy nabyli model ciągnika od Puma 185 do Quadtrac 620 lub kombajn Axial-Flow serii 250, otrzymają nieodpłatne szkolenie, dzięki któremu nowa maszyna przyniesie im maksimum korzyści.
Jeśli potrzebujesz szkolenia dla operatorów, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą Case IH.
Proste i przystępne szkolenie, z którego możesz skorzystać obejmuje tematy takie jak:

 • obsługa dzienna,
 • sterowanie,
 • konsola sterownicza i monitor,
 • przekładnia/jazda testowa,
 • obsługa tylnego i przedniego zaczepu,
 • ustawienie zaworów i hydrauliki,
 • zarządzenie WOM i stałymi obrotami,
 • sekwencje zawracania na uwrociach,
 • przyciski i przełączniki,
 • funkcjonalność AFS Connect™,
 • indywidualne potrzeby Klienta i wiele innych, aby zapewnić najwyższy poziom wiedzy i Twojej satysfakcji.


 


GWARANCJA SAFEGUARD WARRANTY – OBNIŻAMY TWOJE KOSZTY, ZWIĘKSZAMY TWÓJ SPOKÓJ

Specjaliści Case IH stworzyli również GWARANCJĘ SAFEGUARD WARRANTY, wszystko po to, aby oferować Klientom taką samą ochronę, jak podczas pierwszego roku eksploatacji –oczywiście za maksymalnie konkurencyjną cenę. Dzięki GWARANCJI SAFEGUARD WARRANTY dołączonej do Twojego produktu zyskujesz spokój i stałą kontrolę nad kosztami.

W Case IH nigdy nie rzucamy słów na wiatr, dlatego i tym razem chcielibyśmy przedstawić Ci najważniejsze powody, dla których warto wybrać GWARANCJĘ SAFEGUARD:

 • gwarancja producenta,
 • spokój,
 • najlepsza możliwa ochrona,
 • koszty użytkowania pod kontrolą,
 • zwiększona rentowność,
 • wyższa wartość rezydualna,
 • możliwość przeniesienia gwarancji przy odsprzedaży,
 • ochrona przed nieprzewidzianymi wydatkami.

KONTROLA PRZEDSEZONOWA SAFEGUARD PRE-SEASON CHECK – PRZESTOJOM MÓWIMY NIE!

Z doświadczenia wiemy również, jaki wpływ na działalność może mieć przestój w trakcie sezonu. Dlatego podczas pierwszych trzech lat eksploatacji, sprzedawca Case IH co roku przeprowadzi nieodpłatną kontrolę stanu Twojego ciągnika lub kombajnu.
Kontrola przedsezonowa SAFEGUARD PRE-SEASON CHECK to nic innego jak sprawdzenie przez przeszkolonego mechanika następujących obszarów Twojego ciągnika:

 • wyposażenie zabezpieczające/kabina operatora,
 • silnik/układ SCR/DPF,
 • układ chłodzenia i klimatyzacja,
 • akumulator,
 • układ kierowniczy,
 • układ napędowy,
 • koła/opony,
 • hamulce,
 • hydrauliczny,
 • zaczep/WOM,
 • jazda próbna.


Jeśli Twój ciągnik lub kombajn jest objęty GWARANCJĄ SAFEGUARD WARRANTY, usterki podlegające gwarancji zostaną naprawione bez dodatkowych opłat przez Twojego dealera Case IH. W przypadku stwierdzenia usterki, która nie jest objęta GWARANCJĄ SAFEGUARD, Twój dealer Case IH poinformuje Cię o usterce i zaczeka na Twoją decyzję w kwestii naprawy.

WSPARCIE MAX SERVICE – SPRAWNOŚĆ TWOJEJ MASZYNA JEST NASZYM PRIORYTETEM

Niestety awarie często zdarzają się wtedy, gdy nie możemy pozwolić sobie na stratę czasu – w Case IH nazywamy to złośliwością rzeczy martwych… Na szczęście, na wypadek mało prawdopodobnej awarii maszyny, w ciągu pierwszych trzech lat eksploatacji, marka Case IH stworzyła procedurę MAX SERVICE, która umożliwia zastosowanie wszelkich dostępnych zasobów firmy, tak aby wesprzeć dealera w jak najszybszym przywróceniu sprawności Twojej maszyny.
Wsparcie udzielone przez Case IH może mieć charakter techniczny, np. pomoc dla dealera CASE IH w rozwiązaniu Twojego problemu technicznego lub może polegać na dostarczeniu potrzebnych części zamiennych. Jeśli Twój dealer potrzebuje wsparcia w dostarczeniu części potrzebnych do naprawy, Case IH skraca do minimum przestój Twojej maszyny poprzez nadanie potrzebnym częściom najwyższego priorytetu w systemach, wyszukanie ich w najbliższej lokalizacji i organizację szybkiego transportu do placówki Twojego dealera.
Każdy Klient marki może zainicjować usługę MAX SERVICE, dzwoniąc pod numer tel.: 00 800 22 73 44 00.

FUNKCJE AFS CONNECT™ – ZARZĄDZANIE GOSPODARSTWEM I LEPSZY EFEKT KAŻDEGO DNIA

Efektywne rolnictwo? Tylko z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem, dostępnym dla Klientów marki Case IH! AFS Farm Management to rozwiązanie umożliwiające podgląd, edycję, zarządzanie i analizę wszelkich danych dotyczących precyzyjnej uprawy, pochodzących z maszyny i z innych źródeł.
Dzięki niemu każdy użytkownik zyskuje dostęp do informacji w czasie rzeczywistym i może tworzyć schematy, raporty, wykresy oraz mapy – wszystko w jednym programie. Stworzony przez Case IH program AFS Connect™ FARM TAB oferuje elastyczność i moce analityczne, które zaspokoją wszelkie potrzeby związane z precyzyjną uprawą. Operator może z łatwością wyznaczać, a także zmieniać wszelkie ścieżki ruchu maszyny po polu, a następnie przenosić je na wyświetlacz AFS dowolnej maszyny o każdej porze roku. W efekcie wszystkie maszyny z łatwością poruszają się po tych samych ścieżkach co roku i co sezon.

ZARZĄDZANIE FLOTĄ - ŚLEDŹ, MONITORUJ I ZARZĄDZAJ CAŁĄ FLOTĄ MASZYN

Zarządzaj flotą wygodnie ze swojego komputera w biurze lub za pośrednictwem aplikacji na urządzenia mobilne AFS Connect™. Dowiaduj się o ostatnich czynnościach i monitoruj stan pojazdów – bądź zawsze o krok przed innymi!

 


USŁUGI TELEMATYCZNE, CZYLI PROAKTYWNE WSPARCIE KLIENTA NA WYPADEK AWARII

Usługa proaktywnego wsparcia na wypadek awarii ma na celu unikanie przestojów poprzez naprawianie usterek ciągnika jeszcze zanim użytkownik zorientuje się, że do nich doszło.
W tym celu inżynierowie Case IH, posiłkując się doświadczeniem zebranym z wcześniejszych przypadków i ustalają zestaw parametrów, którego wystąpienie sygnalizuje, że w ciągniku lub kombajnie doszło do określonej usterki. Dzięki dostępności usług telematycznych SAFEGUARD CONNECT™ w Twoim ciągniku lub kombajnie, Twój dealer otrzymuje powiadomienie o wystąpieniu konkretnego problemu. Ale to nie koniec: Case IH informuje także Twojego dealera, jak może rozwiązać problem, przekazując mu opis procedury wyszukiwania problemu oraz (w stosownych przypadkach) listę części, które trzeba zamówić.

PRZYPOMNIENIA O KONSERWACJI – ZAPOMNIJ O KALENDARZU

Wiemy też, jak ciężko jest realizować ogrom codziennych zadań, czego skutkiem może być pominięcie lub opóźnienie przeglądu okresowego ciągnika lub kombajnu. Ponieważ właściwa konserwacja sprzętu jest kluczem do niezawodności, Case IH uwzględnił przypomnienia o przeglądach okresowych w usłudze SAFEGUARD CONNECT. Ponieważ Twój ciągnik przekazuje informacje o liczbie przepracowanych godzin, dealer będzie otrzymywał powiadomienia o zbliżającym się terminie niezbędnego przeglądu. Wówczas skontaktuje się z Tobą z odpowiednim wyprzedzeniem, aby zarezerwować dogodny dla Ciebie termin.

ZDALNE WSPARCIE KLIENTA – NOWY POZIOM OBSŁUGI

Chociaż rozwój to głęboko zakorzeniona wartość zarówno samej marki Case IH jak i jej pracowników – o wielu rozwiązaniach, które udało nam się wypracować – rolnikom na całym świecie w przeszłości nawet się nie śniło. Jednym z nich jest zdalne wsparcie Klienta, które obejmuje kilka funkcji, najważniejsze z nich to:

 • zdalny podgląd monitora, czyli wykorzystanie pełni potencjału ciągnika dzięki zdalnemu objaśnieniu funkcji maszyny poprzez udostępnienie dealerowi podglądu monitora w kabinie;
 • zdalne narzędzie serwisowe, czyli wydłużenie czasu sprawności, dzięki diagnostyce ciągnika, wykonywanej na odległość z warsztatu dealera. Funkcja ta umożliwia dealerowi zdalne połączenie się z Twoim ciągnikiem i tym samym brak konieczności wizyty serwisu mobilnego, która bez funkcji telematycznych byłyby niezbędne;
 • zdalne wgrywanie oprogramowania, czyli wydłużenie czasu sprawności poprzez brak konieczności wizyt mobilnego serwisu dealera i postojów ciągnika. Oprogramowanie zostanie wczytane zdalnie i zainstalowane w dogodnym dla Ciebie terminie.


RAPORT HISTORII MASZYNY, CZYLI MAKSYMALNIE UPROSZCZONA ANALIZA DANYCH

Ponadto każdy użytkownik ma dostęp do raportu historii maszyny. W takim dokumencie zamieszczone są dane pochodzące z maszyny z uruchomioną ofertą telematyki, dotyczące jej wykorzystania, eksploatacji, wydajności i historii serwisowania. Raport można wykorzystać do:

 • śledzenia wydajności i produktywności maszyny,
 • wyjaśnienia operatorom kwestii związanych z obsługą lub produktywnością,
 • analizy stanu i parametrów pracy maszyny,
 • wykrywania nieprawidłowych temperatur pracy, które w przyszłości mogą powodować przestój maszyny.


SAFEGUARD CONNECT™ – FUNKCJE TELEMATYCZNE

Kupując wybrane modele ciągników lub kombajn Axial-Flow serii 250, nie tylko zyskujesz ochronę swojego ciągnika Case IH w postaci GWARANCJI SAFEGUARD WARRANTY, która obniża koszty oraz usługi kontroli SAFEGUARD PRE-SEASON CHECK i MAXSERVICE, które wydłużają do maksimum okres sprawności, lecz także otrzymujesz SZKOLENIE DLA OPERATORÓW, aby móc wykorzystać w pełni potencjał swojego nowego ciągnika.
Dzięki SAFEGUARD CONNECT™ najlepsza technologia dostępna na rynku pomoże Ci zarządzać danymi rolnictwa precyzyjnego i zwiększać wydajność. Ponadto usługi telematyczne, które połączą Twój ciągnik z dealerem, wydłużą do maksimum okres sprawności i obniżą koszty eksploatacji.