Produkty

POZNAJ NOWY MONITOR CASE IH AFS PRO 700 PLUS!

11 paź 2022

Nowy Case IH AFS Pro 700 Plus to monitor, który zastąpi AFS Pro 700 w modelach Maxxum i Puma 150-175 serii Multicontroller i CVXDrive. Dzięki niemu operatorzy odniosą szereg korzyści z większego i nowocześniejszego ekranu, zapewniającego lepsze wrażenia, zwiększoną wydajność i kontrolę – czytajcie dalej!JEDEN MONITOR, TYLE KORZYŚCI

Format tabletu, o 35% większy ekran i wyższa rozdzielczość od AFS Pro 700 – brzmi dobrze, prawda? Ale to nie koniec korzyści! Nasz nowy monitor to także o 15 GB więcej pamięci, pełny szklany front, powłoka antyodciskowa i antyrefleksyjna oraz zdecydowanie lepsze podświetlenie ekranu znacząco wpływające na wrażenia z użytkowania – w różnych warunkach pogodowych i o różnej porze dnia. Co więcej, nowy monitor to także nowa, aluminiowa budowa, zastępująca plastikową budowę monitora poprzedniej wersji.


 


NOWY, LEPSZY, PRODUKTYWNIEJSZY

Oprócz lepszych wrażeń z użytkowania oraz łatwości użycia, AFS Pro 700 Plus oznacza również zwiększoną produktywność. Z nowym monitorem każdy operator zyska szybsze zarządzanie operacjami (zwłaszcza z Isobus), możliwość wykonywania wielu zadań na raz oraz lepszą kontrolę, dzięki maksymalnej liczbie czterech wejść kamery. Co ważne, AFS Pro 700 Plus będzie wspierać fabryczne opcje AFS Connect oraz może być używany jako podwójny wyświetlacz, gdy drugi ekran jest odpowiednikiem AFS Pro 700 Plus.

TO JAK? ZAMAWIASZ?

Pamiętaj, że nowy monitor dostępny będzie dla wybranych, nowo zamówionych modeli ciągników Case IH, ale także jako opcja doposażenia dla ciągników wyprodukowanych po styczniu 2023. Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem, skontaktuj się ze swoim najbliższym dealerem!