Marka

RED WEEKEND – ZAPOWIEDŹ NAJBARDZIEJ WYCZEKIWANEJ AKCJI MARKI CASE IH

10 lis 2021

​​​​Black Friday jest przereklamowane! Ale spokojnie, nie zamierzamy zlekceważyć tegorocznego święta zakupów – wręcz przeciwnie. Hucznie ogłaszamy Red Weekend! To niebanalna akcja i jedyne tego typu wydarzenie w branży rolniczej. Zainteresowani? Szczegóły poniżej!

Mamy to, maszyna ruszyła!
Data zatwierdzona, szczegóły ustalone! Już wkrótce rusza jedna z największych akcji marki Case IH pod hasłem Red Weekend. W tym roku to aż CZTERY dni okazji, w ciągu których możecie stać się właścicielami jednego (a właściwie to wielu) z naszych rolniczych majstersztyków i to od ręki. Kłopot z dostępnością maszyn na rynku? Nie w naszym przypadku. Strategia obrana przez Case IH w tym momencie pozwala dostarczyć maszynę klientowi z dnia na dzień. Będzie w czym wybierać.

Specjalnie na tę okazję, stworzyliśmy dedykowaną platformę redfridaynight.pl, na której pojawią się maszyny rolnicze najwyższej klasy, a nasi Dealerzy zadbają o naprawdę DOBRE oferty. Akcja rozpoczyna się w piątek 26.11 o godzinie 9.00 i potrwa aż do poniedziałku 29.11, do godziny 12.00.

W czerwonym wszystkim do twarzy.
Dajcie się zaskoczyć wyjątkowymi ofertami ciągników, ładowarek teleskopowych, kombajnów i pras dostępnych od ręki. Nasi Dealerzy w pocie czoła pracowali, aby zaintrygować Was niebanalnymi propozycjami, skrojonymi właśnie na tę okazję. To wszystko w specjalnie przygotowanej witrynie, która na ten czas zamieni się w swego rodzaju czerwony, digitalowy plac pełen wspaniałych maszyn i niezwykłych okazji.

Wszystkie oferty zaprezentowane zostaną wraz z odpowiadającymi im danymi kontaktowymi poszczególnych Dealerów – każdy z Was, bez zbędnego wysiłku, natychmiast będzie mógł skontaktować się z poszczególnymi punktami sprzedażowymi w celu poznania szczegółów zakupu.

Pozostańcie czujni, zapiszcie sobie datę rozpoczęcia akcji w kalendarzu i śledźcie nasze komunikaty na oficjalnym fanpage'u marki Case IH. Serdecznie zapraszamy wszystkich, których codzienna praca opiera się na niezawodnych maszynach – to doskonała okazja, aby wejść w posiadanie jednej z nich na niezwykle korzystnych warunkach. Gwarantujemy – jest na co czekać! www.redfridaynight.pl​