Marka

Żniwa z marką Case IH u autoryzowanego Dealera Agro-Rami!

09 lip 2021

​​​Przygotowania do sezonu żniwnego idą pełną parą, a wraz z nimi okres pokazów żniw! Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie organizowane przez naszego autoryzowanego Dealera Agro-Rami, który jak co roku zaskoczy swoich gości, prezentując maszyny o najlepszej wydajności na rynku.

Lato, gorący okres na każdym polu!

Żniwa z marką Case IH odbędą się w ostatnim tygodniu lipca, a ostateczna data wydarzenia uzależniona jest od warunków atmosferycznych. Fani marki Case IH, obecni i przyszli klienci firmy Agro-Rami – zarezerwujcie sobie dni 26-30 lipca 2021 w godzinach 10-18, żeby jednego z nich spotkać się podczas prawdopodobnie najbardziej spektakularnego pokazu żniwnego w branży. O dokładnej dacie wydarzenia dowiesz się u Dealera!

Drużyna do zadań specjalnych!

W Budzyniu koło Chodzieży (powiat chodzieski), zaprezentowany zostanie kombajn Axial-Flow® 8250 AFS ConnectTM z innowacyjnym systemem Harvest Command, wyposażony w gąsienicowy układ napędowy. To jeszcze nie wszystko! Podczas wydarzenia odbędzie się także polowa premiera nowej Pumy 240 CVXDrive i pracującego z maszynami uprawowymi do zrywania ścierniska ciągnika Magnum™ AFS Connect™ 400, a także Optuma 270 CVXDrive. Do dyspozycji gości będzie także ładowarka teleskopowa Farmlift 737 i prasa zmiennokomorowa RB465. Goście będą mogli poznać lepiej rozwiązania rolnictwa precyzyjnego na dedykowanym stoisku. To jedna z niewielu okazji, aby na własne oczy zobaczyć kompleksowe żniwa z marką Case IH!

Gościnność w stylu Case IH!

Aby wziąć udział w wydarzeniu, po prostu sprawdź dokładną datę kontaktując się z firmą Agro-Rami i odwiedź nas na miejscu spotkania. Nie musisz się zapisywać ani pozostawiać swoich danych. Ugościmy Cię drobnym poczęstunkiem i doskonałą atmosferą!

​ Do zobaczenia podczas żniw z marką Case IH!